KRAJE I ICH WALUTY

Inne • Inne

Zabierz dziecko we wspaniałą podróż i odkryjcie razem przeróżne kraje oraz ich waluty!  W pakiecie można znaleźć karty trójdzielne, które spełniają wymogi Polskiego Instytutu Montessori. Dzięki nim dziecko jest w stanie dokonać samodzielnie kontroli błędu. Pakiet zawiera karty z panoramami różnych krajów oraz karty z różnymi walutami.

CYFRY DO KOLOROWANIA

Inne • Inne

To idealny pakiet dla osób rozpoczynających z dziećmi naukę cyfr! Znajdziecie w nim liczne szablony cyferek do kolorowania, dzięki którym dziecko utrwali zdobytą już wiedzę. Cyferki można kolorować, wyklejać, malować. Szablony także zachęcają do wodzenia paluszkiem po cyferce, utrwalając tym samym dzieciom ich kształt.

ZWIERZĘTA I ICH KONTYNENTY – wersja realna, angielska

Inne • Inne

ZWIERZĘTA I ICH KONTYNENTY – wersja realna, angielska . W pakiecie można znaleźć realne zdjęcia zwierząt żyjących na poszczególnych kontynentach co może być świetną kontynuacją nauki rozpoczętej od wersji obrazkowej. Ważne, by nazwy zwierząt jak i kontynentów odczytywać dzieciom na głos, dzięki czemu odbywa się globalne utrwalanie, a co za tym idzie efektywna nauka. Pakiet zawiera także znaną i lubianą grę MEMORY.

ZWIERZĘTA I ICH KONTYNENTY – wersja realna

Inne • Inne

ZWIERZĘTA I ICH KONTYNENTY – wersja realna. W pakiecie można znaleźć realne zdjęcia zwierząt żyjących na poszczególnych kontynentach co może być świetną kontynuacją nauki rozpoczętej od wersji obrazkowej. Ważne, by nazwy zwierząt jak i kontynentów odczytywać dzieciom na głos, dzięki czemu odbywa się globalne utrwalanie, a co za tym idzie efektywna nauka. Pakiet zawiera także znaną i lubianą grę MEMORY.

ZWIERZĘTA I ICH KONTYNENTY

Inne • Inne

W pakiecie można znaleźć 7 kontynentów i mnóstwo zwierząt . Ta wersja jest wersją ilustrowaną, obrazkową.

DYPLOMY

Inne • Inne

Jest to pakiet, który z całą pewnością przyda się w pracy każdego pedagoga, każdego opiekuna.  Zawiera on aż 25 wzorów dyplomów na różne okazje. Każdy dyplom jest wykonany z najwyższą starannością, a także przepięknie ilustrowany.

Żródło: edukacenter.pl

Scenariusz " CZTERY ŻYWIOŁY"

Scenariusz " CZTERY ŻYWIOŁY"- przedszkolaki wykonując doświadczenia: „Suchy papierek”, „Powietrze w koszu”, „Zatykamy nos” i „Siła wiatru” poznają bliżej kolejny żywioł – powietrze. Wezmą udział w gimnastyce buzi i języka przy opowiadaniu „Powietrzna wędrówka”, a także nauczą się pierwszej zwrotki i refrenu piosenki „Cztery żywioły”.

Scenariusz "CZTERY ŻYWIOŁY"

Scenariusz "CZTERY ŻYWIOŁY"- przedszkolaki wykonując doświadczenia: „Suchy papierek”, „Powietrze w koszu”, „Zatykamy nos” i „Siła wiatru” poznają bliżej kolejny żywioł – powietrze. Wezmą udział w zabawach oddechowych, gimnastyce buzi i języka przy opowiadaniu „Powietrzna wędrówka”, a także nauczą się pierwszej i drugiej zwrotki piosenki „Cztery żywioły”.

Scenariusz "DAWNO, DAWNO TEMU"

Scenariusz "DAWNO, DAWNO TEMU"- przedszkolaki poeksperymentują z zamrożonymi jajami dinozaurów, ułożą historyjkę obrazkową „Od jaja do dinozaura”, a także wykonają kartę pracy „Który szkielet pasuje?”. Sprawdzą również swoją wiedzę na temat czasów prehistorycznych podczas zabawy „Prawda-fałsz” oraz rozwiną sprawność fizyczną wykonując dinozaurowy zestaw ćwiczeń gimnastycznych.

Scenariusz "DAWNO, DAWNO TEMU"

Scenariusz "KRAINA EMOCJI"

Scenariusz "KRAINA EMOCJI"- przedszkolaki porozmawiają na temat emocji, a dokładnie jednej z nich – smutku. Dzieci opowiedzą jakie sytuacje wywołują u nich smutek oraz dowiedzą się jak sobie radzić ze smutkiem. Poćwiczą również rozpoznawanie i nazywanie emocji oraz nauczą się drugiej zwrotki piosenki „Jeżeli Ci wesoło”.

Scenariusz "KRAINA EMOCJI"

Scenariusz "KRAINA EMOCJI"- przedszkolaki porozmawiają na temat emocji, a dokładnie jednej z nich – smutku. Dzieci opowiedzą jakie sytuacje wywołują u nich smutek oraz dowiedzą się jak sobie radzić ze smutkiem. Wykonają także kartę pracy „Portret mojego smutku” oraz nauczą się trzeciej zwrotki piosenki „Nasze emocje”.