Pozytywny Żłobek w Zabrzu

Zajęcia sportowo-ruchowe

Opis miejsca

O obiekcie

Nasz Pozytywny Żłobek działa od ponad 5 lat. Mamy u nas Ciocie, które pracują u nas od samego początku. Posiadamy bardzo dużą powierzchnię, ponad 300 m2, a dodatkowo własny taras, nie ma także u nas problemu z parkowaniem, gdyż ul. Wandy to "ślepa ulica". Dzieci, ze względu na wiek, są podzielone na 3 mniejsze, kameralne grupy, każda grupa ma przydzielone stałe Ciocie. Przyjmujemy maluszki już od 20 tygodnia życia aż do ukończenia 3 rok życia, bądź dostania się dziecka do przedszkola. Regularnie prowadzimy zajęcia z rytmiki, zajęcia z logopedą oraz psychologiem, poprzez zabawę poznajemy język angielski, uczymy się także mycia ząbków. Współpracujemy z firmą cateringową, która tworzy posiłki opracowywane przez wykwalifikowanych dietetyków w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami. Korzystamy także z nowoczesnej aplikacji LiveKid do komunikacji z Rodzicami.

Gdzie jesteśmy

Ocena