Scenariusz "BAŚNIE, BAJKI I BAJECZKI"

Scenariusz "BAŚNIE, BAJKI I BAJECZKI"- przedszkolaki wyruszą wraz z Królewną Śnieżką do domku siedmiu krasnoludków. Wysłuchają wiersza „Królewna Śnieżka wśród krasnali”, poćwiczą używanie liczebników porządkowych oraz wykonają pracę plastyczną „Kolorowe krasnoludki”.

21.03.2021

Scenariusz " W świecie zwierząt"

Scenariusz "W świecie zwierząt". Przedszkolaki zapoznając się ze zwierzętami domowymi ułożą puzzle, rozwiążą zagadki słowne i spróbują znaleźć cechy wspólne i różnice poszczególnych zwierząt. Przyporządkują domki do zwierząt, poćwiczą przeliczanie i porównywanie liczebności zbiorów, a także nauczą się pierwszej zwrotki i refrenu piosenki „Kundel bury”.

14.03.2021

Scenariusz " W świecie zwierząt"

14.03.2021

Scenariusz "W świecie wynalazków"

Scenariusz "W świecie wynalazków". Przedszkolaki zapoznają się z historią zegara oraz różnymi jego rodzajami. Poćwiczą odczytywanie pełnych godzin oraz ustawianie ich na tarczy. Rozwiążą zagadki słuchowe dotyczące zegarów, a także wykonają pracę plastyczną „Mój zegar”.

14.03.2021

Scenariusz "W świecie wynalazków"

14.03.2021

Scenariusz "Uczucia i emocje"

Scenariusz " Uczucia i emocje". Przedszkolaki porozmawiają na temat „Walentynek” i zastanowią się, co to znaczy kochać. Wykonają tematyczne upominki dla bliskich, a także rozwiną zwinność i sprawność fizyczną wykonując zestaw ćwiczeń gimnastycznych.

14.03.2021

Scenariusz "Uczucia i emocje"

14.03.2021

Scenariusz "Poznajemy różne zabawy, gry i zabawki"

Scenariusz "Poznajemy różne zabawy, gry i zabawki". Przedszkolaki poznają i pobawią się w zabawy z różnych stron świata.

14.03.2021

Scenariusz " Poznajemy różne zabawy, gry i zabawki"

14.03.2021

Scenariusz "Porządki w ogrodzie"

Scenariusze • Wiosna

Scenariusz "Porządki w ogrodzie- z życia ogrodnika". Przedszkolaki poznają pracę, strój i narzędzia ogrodnika.

14.03.2021

Scenariusz "Porządki w ogrodzie"

Scenariusze • Wiosna

Orientacja przestrzenna

Inne • Karty pracy

Karty pracy, pomocnicze plansze- określanie położenia obiektów w przestrzeni.

27.02.2021