Star Kids

Zajęcia sportowo-ruchowe

Opis miejsca

O obiekcie

Żłobek Star Kids powstał z myślą o stworzeniu miejsca, w którym każde dziecko zostanie obdarzone ciepłem i akceptacją. To miejsce, w którym również rodzic poczuje się komfortowo, w pełni wysłuchany i spokojny, otrzymując z naszej strony wsparcie i zaangażowanie. Stawiamy na współpracę, zaufanie i budowanie pozytywnych relacji. Powierzone nam dzieci mogą w pełni korzystać z uroków zabawy, a ich rodzice nie muszą zamartwiać się czy wszystko jest w porządku. Żłobek posiada własny odizolowany od ciągów komunikacyjnych oraz ruchu ulicznego plac zabaw, na który można się dostać wyłącznie poprzez nasz lokal. W tym zacisznym miejscu dzieci spędzają każdą wolną chwilę czasu, tak aby jak najdłużej pozostawać na świeżym powietrzu. Każde dziecko ma inne potrzeby, inny temperament, charakter. Wiemy o tym i dlatego dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb dzieci ale i wymagań. rodziców.

Gdzie jesteśmy

Ocena