ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY " ŻŁOBEK MAŁE SKRZATY"

Żłobek • Niepubliczny

Placówka

PRZEDZIAŁ WIEKOWY od 0 do 3 lat

Gdzie jesteśmy

Ocena

7 recenzji

Placówka
Wyżywienie

Anita Kamińska

Żłobek jest czysty, komfortowy, nie mam obaw, że zostawiam maluszka. Opiekunki są wyjątkowe, widać, że im bardzo zależy na dzieciach. Zaangażowanie, wiedza, doświadczenie i dużo empatii. POLECAM

Patrycja Pati

polecam. Sprawdzone miejsce, godne zaufania. Jestem zadowolona z wyboru. Mój maluszek jest spokojny i zadowolony . Cieszę się, że wybrałam właśnie tą placówkę.

Monika Kołodziej

Fantastyczna placówka, w dobrej cenie. Jestem zadowolona z wyboru żłobka. Komfortowe warunki lokalowe, bardzo wykształcona kadra pedagogiczna. Opiekunki są godne zaufania.

Anita Nowicka

Odpowiednie miejsce dla dzieci. Czysto, komfortowo, bardzo bezpiecznie. Opiekunki są wyrozumiałe i potrafią zorganizować dzieciom czas. A to czasem nie lada wyzwanie.

Gosia Kończak

Moje dziecko jest bardzo szczęśliwe. I to jest dla mnie najważniejsze. Opiekunki są bardzo troskliwe. Chetnie opowiadają co działo się danego dnia. Polecam z największą przyjemnością

Patrycja Pati

Polecam z największą przyjemnością. Cena nie jest wygórowana, a żłobek doskonale dostosowany do maluchów, kolorowy i nowoczesny. Każde dziecko znajdzie tu swoje miejsce. Jestem pod wrazeniem podejścia opiekunek.

Paulina Nowak

Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie w rozwój mojego dziecka. Wspaniałe efekty pobytu. Nie spodziewałam się, że moje dziecko będzie tak dobrze się tu czuć. Moim zdaniem, to miejsce godne polecenia. Pozdrawiam
Edytuj wizytówkę
Polecane