Żłobek Happy

DIETA SPECJALNA Tak

Opis miejsca

O obiekcie

Happy jest kameralnym miejscem , które mieści się w zielonej części Warszawy – Aninie. Nasza placówka położona jest w zielonej okolicy z dala od głównej ulicy i zgiełku miasta. Cicha, przyjazna dzieciom i spokojna zielona okolica jest idealnym miejscem na spacery. Posiadamy też własny plac zabaw.

W naszym żłobku ważne jest dla nas, aby dzieci czuły się bezpieczne, kochane i przede wszystkim zrozumiane. W pracy z dziećmi kierujemy się elementami metody Marii Montessori. Chcemy dać dzieciom przestrzeń do edukacji, rozwoju emocjonalnego i społecznego oraz możliwość rozwijania ich samodzielności i kreatywności. Naszym celem jest rozwijanie wszystkich sfer życia dzieci. Chcemy, aby mogły one doświadczać radości z procesu rozwijania swoich umiejętności i możliwości budowania własnego poczucia wartości.

Gdzie jesteśmy

Ocena