Żłobek "Kraina Szczęścia"

DIETA SPECJALNA Tak

Opis miejsca

O obiekcie

Żłobek „Kraina Szczęścia” to placówka, która prowadzi działalność opiekuńczo – wychowawczą dla dzieci od 20 tygodnia życia do ukończenia 3 lat, a w szczególnych sytuacjach dłużej (do 4 r. ż.).

W żłobku „Kraina Szczęścia” dbamy o to, aby nasi mali podopieczni byli bezpieczni. Wszystkie zabawki, meble i pozostałe wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty, spełniają wymagania bezpieczeństwa i higieny oraz posiadają oznakowanie CE. Oświetlenie znajdujące się w pomieszczeniach w żłobku Kraina Szczęścia jest bardzo bezpieczne dla dzieci, ponieważ spełnia wszelkie polskie normy. Sypialnie żłobka wyposażone są w odpowiednie łóżeczka oraz miejsca do przechowywania dziecięcej pościeli, które uniemożliwiają stykanie się, a następnie przenoszenie się chorób  i wirusów. Budynek posiada wszelkie normy przewidziane przepisami budowlanymi, sanitarnymi i przeciwpożarowymi.

Gdzie jesteśmy

Ocena