Niepubliczne Przedszkole Moje Cudowne Lata

Hiszpański

Opis miejsca

O obiekcie

Kadra. W Przedszkolu i Żłobku Moje Cudowne Lata zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych, kreatywnych i cierpliwych nauczycieli, instruktorów i specjalistów.

Edukacja. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania - absolwenci naszego przedszkola z bardzo dobrymi wynikami zdają egzaminy do najlepszych warszawskich szkół podstawowych.

Języki obce. Wszystkie nasze przedszkolaki uczą się w ramach czesnego dwóch języków: angielskiego i hiszpańskiego.

Specjaliści. Nasze dzieci są pod stałą opieką logopedy, psychologa i terapeuty integracji sensorycznej.

Wartości. Podstawowymi wartościami, którymi kierujemy się w pracy dydaktyczno-wychowawczej są: tolerancja, szacunek, odpowiedzialność za innych, zaufanie.

Umiejętności. Dzieci wychowujemy na samodzielnych, ale umiejących współpracować, otwartych, ciekawych świata, śmiałych i świadomych swoich wartości.

Gdzie jesteśmy

Ocena